Easter

-
NY Asparagus, Spring Onion, and Comte Cheese Quiche
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Rhubarb Pie 9''
- Regular price
- $44.00
- Regular price
-
- Sale price
- $44.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $44.00
- Regular price
-
- Sale price
- $44.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry Rhubarb Pie 9''
- Regular price
- $44.00
- Regular price
-
- Sale price
- $44.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $44.00
- Regular price
-
- Sale price
- $44.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Easter Egg Cupcakes (6 pk)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Chocolate Cupcakes (6 pk)
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vanilla Chocolate Cupcakes (6 pk)
- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
- $32.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Buns (8 pk)
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
- $28.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pull Apart Rolls (dozen)
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Kouign Amann
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Bun
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cheese Danish
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Hot Cross Bun
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out